Programos kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams

Mobile Daisy Player

Tai programa, kuria neregys ar silpnaregis gali skaityti Daisy formato knygas mobiliajame telefone.

Ši programa skirta tiems neregiams, silpnaregiams ir regintiesiems, kurie nori skaityti įgarsintas knygas pakeliui į darbą, universitetą ar laisvalaikio kelionėje. Programa Mobile Daisy Player galima skaityti Daisy formato knygas mobiliajame telefone. Daisy formatas išskirtinumas leidžia lengvai peršokti nuo vienos knygos vietos prie kitos, galima lengvai pasižymėti svarbias ar patikusias vietas ir vėliau prie jų sugrįžti.

Produkto aprašymas

Programa Mobile Daisy reader paverčia išmanųjį telefoną Daisy formato knygų skaitymo priemone. Daisy formato dokumentai yra patogūs neregiui, nes tekstas perteikiamas garsu. Šis formatas leidžia greitai ir patogiai naršyti dokumentus.
Galima lengvai peršokti į norimą puslapį, tarsi vartant knygą savose rankose. Galima pasižymėti skirtukais norimas vietas ir pageidaujamu metu prie jų grįžti. Tai patogu studijuojant, dirbant su keliais tekstais vienu metu.
Virtualaus žymeklio funkcija (panašu į jaws virtual pc cursor) leidžia tekstą skaityti po pastraipą, sakinį, žodį ar raidę.
Silpnaregiai, mėgstantys skaityti knygas patys, gali naudotis teksto didinimo funkcija bei kontrastais, kurie padeda išryškinti skaitomą tekstą.

Pagrindinės funkcijos ir techniniai duomenys

  • Du skaitymo būdai: įprastas (skaitoma viskas iš eilės) ir virtual cursor (galima skaityti po pastraipą, sakinį, žodį, raidę);
  • Galimybė pritaikyti teksto dydį, ekrano spalvas, kad tekstas būtų kuo ryškesnis;
  • Paprastas knygų įkėlimas į telefoną:
  • Palaikomi formatai: txt, MP3, WAV,  DAISY 2.02 ir DAISY 3 (NISO) knygų formatai, Microsoft "Save as DAISY" (Microsoft Word programoje galima sukurti Daisy formato dokumentą), bookshare, NFB-NEWSLINE's ir kt.;
  • Greitas ir lengvas valdymas, lengva pasiekti bet kurią knygos vietą;
  • Galimybė ženklinti tekstą žymekliais/skirtukais;
  • Automatinis skaitymas nuo paskutinio skaityto taško;
  • Nepriklausoma nuo Mobile Speak licenzija.

Susiję produktai su Mobile Daisy PlayerMobile Magnifier
Tai ekrano didinimo programa silpnaregiams, užtikrinanti galimybę šiems žmonėms savarankiškai naudotis mobiliuoju telefonu.
Išdidinti nuotrauką Mobile Daisy Player

Atgal  Į viršų  Į pradžią